Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Z pogodą i humorem w Nowej Wsi Ełckiej

29 maja 2023, godz. 13:05 (Aktualizacja: 29 maja 2023, godz. 14:03)

Pod patronatem Wójta Gminy Ełk Tomasza Osewskiego na boisku gminnym w Nowej Wsi Ełckiej odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Do organizacji imprezy, która cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców Nowej Wsi Ełckiej przyczynili się: sołtys Michał Rutkowski, Koło Gospodyń Wiejskich „Nowowianki” w Nowej Wsi Ełckiej, jednostka Ochtoniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi Ełckiej, Biblioteka Publiczna Gminy Ełk z siedzibą w Nowej Wsi Ełckiej, Centrum Kultury Gminy Ełk.

– Z myślą o najmłodszych przygotowano animacje, gry i zabawy z nagrodami – relacjonuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Atrakcji było wiele: dmuchane zjeżdżalnie, bańki mydlane, wata cukrowa, popcorn, gofry, przysmaki z grilla, mecz piłkarski, pokaz strażacki. A do tego dopisywały humory i pogoda.

W imprezie udział wzięli nie tylko mieszkańcy Gminy Ełk. Jednym z gości był Poseł na Sejm RP Jerzy Małecki.

image_pdfimage_print

Oświetlenie uliczne Kino 2023 Załatw przez podatki.gov.pl 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Uzaleznienia Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk