Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Wspaniałych, bezpiecznych i radosnych wakacji!

22 czerwca 2023, godz. 11:27

Drodzy Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Pedagodzy, Wychowawcy, Pracownicy Administracji i Obsługi, Rodzice oraz Kochani Uczniowie! W dniu, w którym zamykamy kolejny rok szkolny, chcę z całego serca podziękować Wam wszystkim za Waszą pracę, zaangażowanie i oddanie, które poświęcacie nauczaniu i wychowywaniu. Wasza praca ma ogromne znaczenie dla przyszłości naszej społeczności.

Dyrektorzy, Wasze zarządzanie szkołami jest nieocenione. Dziękuję za Wasze wysiłki w tworzeniu inspirującego i bezpiecznego środowiska dla naszych uczniów, za Waszą zdolność do motywowania nauczycieli i stawiania wyzwań, które pobudzają rozwój naszych dzieci.

Nauczyciele, jesteście niezwykłymi osobami, które codziennie przekazują mądrość, kreatywność i pasję naszym dzieciom. Dziękuję Wam za cierpliwość, troskę i zaangażowanie, jakie wkładacie w każdą lekcję, każde indywidualne spotkanie i każdy rozwijający się umysł.

Pedagodzy i wychowawcy, Wasza praca ma ogromne znaczenie dla rozwoju naszych uczniów także poza salą lekcyjną. Dziękuję Wam za Wasze wsparcie emocjonalne, za pomoc w rozwijaniu umiejętności społecznych i za wzmacnianie pozytywnych wartości w naszych dzieciach.

Pracownicy administracji i obsługi szkół, to dzięki Wam szkoły funkcjonują płynnie i sprawnie. Dziękuję Wam za Waszą pracę na rzecz utrzymania porządku, bezpieczeństwa i komfortu w naszych placówkach edukacyjnych. Doceniam Wasze zaangażowanie w dbanie o nasze szkoły.

Rodzice, jesteście niezastąpionymi partnerami naszych szkół. Wasza troska, wsparcie i zaangażowanie w edukację Waszych dzieci są bezcenne. Dziękuję Wam za Waszą otwartość na współpracę, za Wasze wysiłki w budowaniu mostów między domem a szkołą i za poświęcanie czasu na angażowanie się w życie szkolne.

Uczniowie, dziękuję Wam za Waszą determinację, za Wasze codzienne wysiłki w nauce i za Waszą radość, jaką przynosicie do szkół. Wasza ciekawość świata, kreatywność i energia są naprawdę inspirujące. Przez cały rok dawaliście z siebie wszystko, ucząc się, rozwijając swoje talenty i odkrywając swoje pasje. Ufam, że będziecie kontynuować swoją drogę ku sukcesowi i spełnieniu marzeń.

Wakacje, które przed nami, to czas zasłużonego wypoczynku, radości i zabawy. Niech będą pełne wspaniałych przygód, inspirujących podróży i niezapomnianych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi. Pamiętajcie, że to także okazja do kontynuowania samorozwoju i odkrywania nowych zainteresowań.

W imieniu swoim i Rady Gminy Ełk, życzę wszystkim wspaniałych, bezpiecznych i radosnych wakacji. Bądźcie aktywni, ciekawi świata i pamiętajcie, że jesteście naszą przyszłością. Do zobaczenia po wakacjach, w nowym roku szkolnym, pełnym nowych wyzwań i osiągnięć!

Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

image_pdfimage_print

Oświetlenie uliczne Kino 2023 Załatw przez podatki.gov.pl 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Uzaleznienia Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk