Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Wójt Tomasz Osewski z wotum zaufania i absolutorium za 2022 rok

15 czerwca 2023, godz. 14:42 (Aktualizacja: 15 czerwca 2023, godz. 14:43)

Rada Gminy Ełk podczas sesji 15 czerwca 2023 r. udzieliła wotum zaufania Wójtowi Gminy Tomaszowi Osewskiemu, który przedstawił „Raport o stanie Gminy Ełk za 2022 rok”. Po przeprowadzeniu debaty 13 radnych głosowało „za”, a tylko dwóch było „przeciw”.

Rada Gminy Ełk zatwierdziła jednogłośnie sprawozdanie finansowe wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Ełk za rok 2022. Ponadto udzieliła Tomaszowi Osewskiemu absolutorium z wykonania budżetu za 2022 rok. W tym wypadku podobnie – 13 radnych głosowało „za”, a 2 „przeciw”. Wójt podziękował za wotum zaufania i udzielenie absolutorium.

– Stabilność na poziomie gminy to przede wszystkim zachowanie tempa wzrostu i z dumą chcę podkreślić, że tą drogą wytrwale podążamy, choćby przez konsekwentnie realizowany program inwestycji – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – I choć rok 2022 był dla nas wszystkich rokiem trudnym, to dla Gminy Ełk pod wieloma względami bardzo dobrym. Był to dla mnie okres wytężonej pracy na rzecz mieszkańców. Miniony rok był bogaty w inwestycje – zarówno te zrealizowane, jak i w kwestii pozyskanych pieniędzy, na te które zrealizujemy w tym i kolejnym roku.

image_pdfimage_print

Oświetlenie uliczne Kino 2023 Załatw przez podatki.gov.pl 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Uzaleznienia Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk