Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Wkrótce nowy portal internetowy Gminy Ełk!

19 czerwca 2023, godz. 10:10 (Aktualizacja: 19 czerwca 2023, godz. 16:12)

Mogę poinformować mieszkańców i odwiedzających Gminę Ełk, że wkrótce nasze strony internetowe zostaną całkowicie odświeżone i zmienią swoje oblicze – zapowiada Wójt Tomasz Osewski. – Nowa, oficjalna strona Gminy Ełk, czyli Urzędu Gminy i poszczególnych jednostek, została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić jeszcze lepszą obsługę i łatwość korzystania przez wszystkich internautów.

Jednym z kluczowych celów przy tworzeniu nowej strony internetowej było zapewnienie przejrzystości informacji. Dzięki nowemu układowi i strukturze, użytkownicy będą mogli znaleźć potrzebne im informacje jeszcze szybciej i łatwiej. Nawigacja będzie intuicyjna, dzięki czemu odnalezienie potrzebnych treści stanie się łatwiejsze.

– Teksty na nowej stronie mają być jasne, zwięzłe i łatwe do zrozumienia – dodaje Wójt Tomasz Osewski. – Skupimy się na podaniu istotnych danych w sposób klarowny. Chcemy, aby nowa strona była przyjazna dla wszystkich internautów. Czytelne czcionki, przemyślane kolory i responsywny design, który dostosowuje się do różnych urządzeń, takich jak komputery, smartfony czy tablety. Bez względu na to, jakim urządzeniem będziemy się posługiwać, nowa strona Gminy Ełk będzie wyglądać i działać tak samo dobrze.

Liczymy na to, że nowa strona internetowa Gminy Ełk spełni oczekiwania naszych użytkowników. Jednak proces przenoszenia wszystkich danych z dotychczasowego serwisu trochę potrwa, dlatego prosimy o zrozumienie i cierpliwość. Już dziś dziękujemy za wsparcie i cierpliwość w trakcie tego procesu. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub sugestie, zachęcamy do kontaktu. Bądźcie czujni, gdyż premiera naszej nowej strony internetowej Gminy Ełk jest już blisko!

image_pdfimage_print

Oświetlenie uliczne Kino 2023 Załatw przez podatki.gov.pl 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Uzaleznienia Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk