Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Nowe harmonogramy odbioru odpadów

19 czerwca 2023, godz. 11:11 (Aktualizacja: 19 czerwca 2023, godz. 17:09)

Znane są już harmonogramy odbioru odpadów na drugie półrocze 2023 roku. Zamieszczamy je w poniższych załącznikach. Można je sobie wydrukować, zostaną one także dostarczone do gospodarstw domowych w formie papierowej przez pracowników Zakładu Usług Gminnych Gmina Ełk Sp. z o.o.

– Wychodząc jednak z założenia, że warto dbać o środowisko naturalne, oszczędzać drzewa i papier, postanowiliśmy ułatwić mieszkańcom dostęp do harmonogramów odbioru odpadów w Gminie Ełk w formie elektronicznej – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Można oczywiście zajrzeć na naszą stronę internetową, ale można mieć także aplikację w telefonie. Zachęcam do pobrania i zainstalowania darmowej, prostej i przyjaznej użytkownikowi aplikacji mobilnej „Kiedy Śmieci”, która posiada kilka funkcji, ale jedno główne zadanie – poinformować o zbliżającym się odbiorze odpadów.

To nie jedyne ułatwienia w korzystaniu z usług oferowanych przez ZUG. Przypominamy, że można zastąpić faktury papierowe na e-faktury i oszczędzać nie tylko pieniądze i czas, ale także drzewa.

– Można monitorować swoje rachunki, wystarczy zalogować się na platformę Elektronicznego Biura Obsługi Klienta na stronie www.zug.elk.pl – dodaje Wójt Tomasz Osewski.

Ważne! W harmonogramie odbioru odpadów na drugie półroczne 2023 roku nastąpiła istotna zmiana dla części mieszkańców Gminy Ełk! 1 lipca 2023 roku miejscowości: Rękusy, Talusy, Buniaki oraz Ruska Wieś zostaną przeniesione do sektora szóstego.

– Od najbliższego miesiąca prosimy mieszkańców tych miejscowości o wystawianie odpadów według podanych dat da sektora szóstego – mówi Krzysztof Kurzynowski, prezes Zakładu Usług Gminnych Gmina Ełk Sp. z o.o.

image_pdfimage_print

Oświetlenie uliczne Kino 2023 Załatw przez podatki.gov.pl 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Uzaleznienia Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk