Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Mieszkańcy Gminy Ełk zdominowali Olimpiadę

1 czerwca 2023, godz. 15:15 (Aktualizacja: 2 czerwca 2023, godz. 12:04)

W Ełku 1 czerwca odbył się powiatowy etap Olimpiady Wiedzy Rolniczej, Ochrony Środowiska i BHP w Rolnictwie. Na tym etapie rywalizowało 15 osób, w tym reprezentanci Gminy Ełk.

– Mieszkańcy naszej gminy zaprezentowali się znakomicie, zajmując czołowe miejsca na tym etapie – informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk, który wsparł organizacyjnie Olimpiadę. – Gratuluję naszym reprezentantom i życzę dalszych sukcesów.

Pierwsze miejsce zajął Grzegorz Pieloch z Rymek, drugie Wojciech Gardocki z Rożyńska, a trzecie Magda Ladzińska z Bartosz. I to właśnie oni awansowali do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 20 czerwca w Olsztynie.

Za zwycięstwo w etapie powiatowym laureat otrzymał nagrody rzeczowe: odkurzacz warsztatowy, zestaw narzędziowy, listwę magnetyczną do narzędzi. Za zajęcie drugiego miejsca przyznano klucze, ochraniacze słuchu, głowy i wzroku, a za trzecie piłę szablastą, nauszniki i rękawice. Nagrody rzeczowe otrzymali także pozostali uczestnicy konkursu. W imieniu Wójta nagrody wręczyła Bożena Wołyniec, Zastępca Wójta Gminy Ełk.

image_pdfimage_print

Oświetlenie uliczne Kino 2023 Załatw przez podatki.gov.pl 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Uzaleznienia Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk