Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Kolejna zmodernizowana droga w Gminie Ełk

30 maja 2023, godz. 11:12

Dzisiaj (30 maja 2023) oficjalnie została odebrana wyremontowana droga gminna nr 177009N, prowadząca przez las z Siedlisk w kierunku Stradun. To trasa o długości ok. 3,5 km, zmodernizowana za ok. 130 tys. złotych dzięki wspólnemu przedsięwzięciu Państwowe Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ełk i Gminy Ełk. W odbiorze drogi uczestniczyli Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski i Nadleśniczy Arkadiusz Malinowski.

– Prace, które tutaj miały miejsce to roboty ziemne w zakresie poprawy odwodnienia i ukształtowania korpusu drogi z wyprofilowaniem spadków poprzecznych, konserwacja istniejących rowów, ścięcie zawyżonych poboczy, wycinka krzewów w pasie drogowym – wymienia Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Ponadto wykonana została nawierzchnia warstwy dolnej z pospółki drogowej oraz warstwy nawierzchni górnej z kruszywa łamanego.

image_pdfimage_print

Oświetlenie uliczne Kino 2023 Załatw przez podatki.gov.pl 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Uzaleznienia Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk