Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Kino plenerowe w Gminie Ełk. Rozrywka dla całej rodziny!

12 czerwca 2023, godz. 14:03 (Aktualizacja: 12 czerwca 2023, godz. 15:09)

Lato w Gminie Ełk rozpocznie się pełną radości i śmiechu imprezą. Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk oraz Centrum Kultury Gminy Ełk zapraszają wszystkich mieszkańców na kolejną edycję „Kina na 4 Strony Gminy”. Pierwszy seans odbędzie się w urokliwej Nowej Wsi Ełckiej w sobotę, 24 czerwca 2023 roku. Projekcja rozpocznie się o godz. 21.00 na boisku wiejskim, a na wielkim ekranie zobaczymy rodzinny hit komediowy zatytułowany „Wojna z Dziadkiem”.

„Kino na 4 Strony Gminy” jest już tradycją w Gminie Ełk i przyciąga wiele osób nie tylko z miejscowości, w której jest wyświetlany film, ale również z bliższych i dalszych okolic. To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu i cieszyć się filmem w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Organizatorzy zachęcają do przygotowania się na wydarzenie, zabierając ze sobą dobry humor, kocyk oraz napoje i drobne przekąski odpowiednie do panującej temperatury.

– Takie wydarzenie to doskonały sposób na integrację lokalnej społeczności i stworzenie wyjątkowej atmosfery w letnie wieczory – uważa Wójt Tomasz Osewski. – Mieszkańcy Gminy Ełk znowu będą mieli wspaniałe wspomnienia z tych letnich seansów filmowych

Sponsorem głównym tegorocznego „Kina na 4 Strony Gminy” jest PGE Dystrybucja SA, co stanowi wsparcie dla lokalnej społeczności i kultury. Dzięki hojności, mieszkańcy Gminy Ełk mogą cieszyć się darmową rozrywką w plenerze.

– Cieszymy się, że możemy ponownie zaprosić wszystkich na „Kino na 4 Strony Gminy” – dodaje Edyta Wocial, dyrektor Centrum Kultury Gminy Ełk. – To idealne wydarzenie dla rodzin, przyjaciół i wszystkich miłośników kina. Liczymy na liczne przybycie i wspólną dobrą zabawę. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą koca, napojów i przekąsek, aby stworzyć przytulną atmosferę podczas seansu filmowego.

Przy okazji organizatorzy „Kina na 4 Strony Gminy” pragną zaprosić potencjalnych sponsorów do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Kino plenerowe cieszy się sporą popularnością, więc jest to doskonała okazja do promocji i zwiększenia widoczności marki. Zainteresowanych zachęcamy do wykupienia spotu reklamowego przed projekcją filmu. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 668220965.

Warto zaznaczyć, że inicjatywa „Kino na 4 Strony Gminy” nie tylko zapewnia rozrywkę i wspólne przeżycia dla lokalnej społeczności, ale także promuje kulturę i stwarza możliwość integracji mieszkańców. To właśnie takie wydarzenia przyczyniają się do budowania więzi społecznych oraz tworzenia przyjemnego i aktywnego miejsca do życia. Kino plenerowe zawita nie tylko do Nowej Wsi Ełckiej. Seans filmowy na świeżym powietrzu 8 lipca zaplanowano w Ruskiej Wsi, 22 lipca w Stradunach, a 3 sierpnia w Szeligach. Wstęp wolny.

image_pdfimage_print

Oświetlenie uliczne Kino 2023 Załatw przez podatki.gov.pl 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Uzaleznienia Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk