Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Granty PPGR. Przypominamy o złożeniu oświadczenia

12 czerwca 2023, godz. 14:02 (Aktualizacja: 16 czerwca 2023, godz. 7:12)

Pod koniec ubiegłego roku Wójt Gminy Ełk Tomasz Osewski przekazał sprzęt komputerowy zakupiony w ramach konkursu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”. Uprawnione osoby otrzymały komputery na własność.

Przypominamy o obowiązku złożenia do końca czerwca 2023 roku oświadczenia o posiadaniu i użytkowaniu otrzymanego sprzętu komputerowego w ramach projektu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”  – mówi Kamila Sobolewska z Urzędu Gminy Ełk.

Oświadczenia należy złożyć osobiście w sekretariacie lub pokoju nr 31 Urzędu Gminy w Ełku, ul. T. Kościuszki 28A, 19-300 Ełk lub przesłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub drogą mailową na adres: k.sobolewska@elk.gmina.pl.

Załącznik:

Oświadczenie o użytkowaniu sprzętu.

image_pdfimage_print

Oświetlenie uliczne Kino 2023 Załatw przez podatki.gov.pl 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Uzaleznienia Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk