Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”
Fotografie wykonali uczestnicy konkursu - „Gmina Ełk w obiektywie”

Gmina Ełk na Bitwie Regionów w Wieliczkach

29 maja 2023, godz. 13:00

Na stadionie nad jeziorem w Wieliczkach odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Wójta Gminy Wieliczki. Na zaproszenie gospodarza miejscowej gmimny w imprezie wziął udział Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk i przedstawiciele Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Ełk. W ramach festynu odbył się bowiem regionalny etap konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów”, którego organizatorami są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

– Cieszę się, że Gmina Ełk była widoczna na tej imprezie i dziękuję tu naszym dziewczynom kół w Chełchach, Przykopce, Reglu, Stradunach – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk.

Stoiska przygotowały nie tylko KGW, ale także m.in. służby mundurowe. Na scenie plenerowej nie brakowało występów dzieci, zespołów ludowych, pokazu musztry, koncertu Suwałki Gospel Choir i zabawy z formacją Klezmer.

image_pdfimage_print

Oświetlenie uliczne Kino 2023 Załatw przez podatki.gov.pl 50plus Informacje dla uchodźców wojennych Uzaleznienia Andrzej Duda w Chełchach Lider Rozwoju Regionalnego 2019 Tomasz Osewski członkiem zarządu Związku Gmin Wiejskich RP Certyfikat dla Gminy Ełk